Новости Украины

В ООС заявили про взяття під свій контроль населеного пункту на Горлівському напрямку В ООС заявили про взяття під свій контроль населеного пункту на Горлівському напрямку 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/138693.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/138693.jpg Бойовики при цьому зазнали бойових втрат Командування Операції Об'єднаних сил повідомляє про поліпшення тактичного положення обо
В ООС заявили про взяття під свій контроль населеного пункту на Горлів
Бойовики при цьому зазнали бойових втрат

Командування Операції Об'єднаних сил повідомляє про поліпшення тактичного положення оборони українських військ на Горлівському напрямку, а саме про взяття під свій контроль н.п. Південне Донецької області. Про таке йдеться у повідомленні прес-центру штабу ООС у Facebook.

У штабі розповіли, що у перших числах квітня противник активізувався в населеному пункті Південне. Зокрема, терористи з періодичністю два рази на тиждень прибували до Південного 'з метою перевірки місцевого населення на лояльність до української влади і демонстрації своєї присутності в ньому'. У відповідь на це штаб 24-ї ОМБр, в зоні відповідальності якого знаходиться н. п. Південне, на основі пропозицій начальника розвідки бригади і задуму командира батальйону розробив план із взяття під свій контроль зазначеного населеного пункту.

'О 02:00 8 травня 2018 особовий склад розвідувальних підрозділів бригади приступив до виконання даного плану. Станом на 06:00 8 травня 2018 підрозділи бригади вийшли на східні околиці н. п. Південне. Під час виконання I етапу (взяття н. п Південне під свій контроль) втрат особового складу бригада не зазнала. Втрати противника склали: безповоротні – 1, санітарні – 1', – йдеться в повідомленні ООС.

При цьому у штабі повідомили, що противник, починаючи з 8 травня, періодично обстрілює підрозділи 24-ї бригади, які перебувають на вогневих позиціях, намагаючись витіснити їх з н. п. Південне. 'Вогнем підрозділи бригади завдали противнику значних втрат: як мінімум 15 чоловік убитими і пораненими', - сказано в повідомленні ООС.

Детальніше дивіться у відео:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS