Новости Украины

Візити за кордон і зустрічі з екс-зв'язковим: про що слідчі допитували Скрипаля Візити за кордон і зустрічі з екс-зв'язковим: про що слідчі допитували Скрипаля depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Співробітники британських правоохоронних органів намагаються зібрати цілісну картину про життя Скрипаля після його переїзду до Вел

Співробітники британських правоохоронних органів намагаються зібрати цілісну картину про життя Скрипаля після його переїзду до Великої Британії, а також про останні дії перед отруєнням

Depo.Світ
Сьогодні 22:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на британський телеканал Sky News.

Слідчі Великої Британії продовжують допитувати колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля по мірі його одужання. Екс-розвідник вже понад 10 тижнів перебуває в лікарні.

За інформацією телеканалу, співробітники британських правоохоронних органів намагаються зібрати цілісну картину про життя Скрипаля після його переїзду до Британії, а також про останні дії перед отруєнням.

Зокрема, слідчих цікавлять регулярні поїздки екс-працівника ГРУ до Лондона і за кордон, а також 'щомісячні зустрічі' Скрипаля з його 'ймовірним колишнім зв'язковим з (британської розвідки) MI6' у ресторані в Солсбері.

Раніше газета The New York Times і чеське видання Respekt повідомляли, що в 2016 і 2012 роках колишній полковник ГРУ їздив до Естонії та Чехії відповідно.

У першому випадку, за інформацією співрозмовників видання, під час візиту він зустрічався зі співробітниками естонських спецслужб.

У другому ж випадку, відзначала газета Respekt, після поїздки в Прагу Скрипаль 'як мінімум один раз' вів переговори з представниками чеських спецслужб на території Великої Британії. Подробиці і теми цих зустрічей невідомі.

Нагадаємо, у Британії правоохоронні органи вирішили допитати отруєного в Солсбері екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, який перебуває в лікарні.

Довідка: Екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані вони перебували в комі.

Поліція з'ясувала, що їх намагалися вбити нервово-паралітичною речовиною, мотивом могла стати помста.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS