Новости Украины

Курс валют на 17 травня здивував українців рекордом Курс валют на 17 травня здивував українців рекордом Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/kur.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/kur.jpg Такого не спостерігалося останні півроку У четвер, 17 травня, вартість європейської валюти різко знизилася на 26 копійок, тим с
Курс валют на 17 травня здивував українців рекордом
Такого не спостерігалося останні півроку

У четвер, 17 травня, вартість європейської валюти різко знизилася на 26 копійок, тим самим встановивши на валютному ринку піврічний рекорд. Американський долар, навпаки, зміцнив позиції, подорожчавши на 4 копійки.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Так, Національний банк України встановив наступний курс валют на 17 травня:

  • 1 долар США - 26,2 гривні
  • 1 євро - 30,89 гривень
  • 10 російських рублів - 4,23 гривні

Курс євро впав ще на 26 копійок і опустився нижче психологічної позначки в 31 грн. Нижче цієї межі європейська валюта не опускалася з 14 листопада 2017 року. Вартість 10 російських рублів за добу практично не змінилася.

Згідно з базовим сценарієм трирічної Бюджетної резолюції, в 2018 році середньорічний курс гривні прогнозується на рівні 29,3 грн за долар, в 2019 - 30,5 грн за долар, а в 2020 - 31 грн за долла. Однак же, в бюджеті на 2018 рік вказано, що розрахунки проводилися, виходячи з курсу 30,1 грн за долар. При цьому і в Мінфіні, і в Нацбанку запевняють - цей курс не є прогнозом, тому слід сприймати його виключно як технічний показник, взятий для розрахунків для створення 'подушки безпеки'.Нагадаємо, раніше інформаційний портал 'Знай.ua' писав про те, що експерт розвінчав популярний серед українців міф про 'долар по 8' та Януковича. Насправді штучне утримання курсу долара на рівні 8 гривень за часи президента Віктора Януковича і прем'єр-міністра Миколи Азарова призвело до того, що золотовалютні резерви України значно скоротилися.

Ми також писали про те, що представники Нацбанку підтвердили інфляційний прогноз на 2018 рік: за підсумками квітня цей показник становить 8,9%. За даними Державної служби статистики, в квітні споживча інфляція продовжила сповільнюватися третій місяць поспіль і склала 13,1% в річному вимірі (порівняно з 13,2% в березні). Інфляція в місячному вимірі знизилася з 1,1% в березні до 0,8% в квітні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS