Новости Украины

Скільки коштував виступ MELOVINа на Євробаченні. Коментар продюсера Скільки коштував виступ MELOVINа на Євробаченні. Коментар продюсера Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2531879/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2531879/images/_default_soc_sharing.jpg Участь MELOVINа у Євробаченні-2018 у Лісабоні обійшлася у понад 2 млн грн Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на креативн
Скільки коштував виступ MELOVINа на Євробаченні. Коментар продюсера
Участь MELOVINа у Євробаченні-2018 у Лісабоні обійшлася у понад 2 млн грн

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на креативного продюсера Нацвідбору Наталії Франчук

Повна підгоготовка номеру та поїздка співака на пісенний конкурс коштувала телеканалу СТБ, який взяв на себе фінансування українського виконавця, у 2,3 млн грн

Ця сума складається зі всіх витрат: аранжування пісні, сценографіки, реквізиту, послуг постановника та стиліста, спецефектів, витрат на транспорт та проживання. При цьому, Франчук зазначила, що сама не поїхала до Лісабону, щоб не збільшувати витрати.

Сам MELOVIN висловив вдячність всім членам команди, які готували його виступ та займалися організацією.

'З організацією справді все було дуже круто: підготовка, таймінг - все чітко по часу, і це навіть якось загартувало мене', - зазначив співак.

  • Нагадаємо, переможницею 63-го міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018, що проходив в Лісабоні (Португалія), стала виконавиця Netta з Ізраїлю з композицією 'TOY'.
  • Український виконавець MELOVIN з піснею 'Under The Ladder' зайняв 17 місце.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS