Новости Украины

Канада засудила відкриття мосту в анексований Росією Крим Канада засудила відкриття мосту в анексований Росією Крим DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина http://www.dw.com/image/41931255_304.jpg http://www.dw.com/image/41931255_304.jpg Міст через Керченську протоку збудували з метою зміцнити незаконне володіння Росії Кримом і ізолювати його від решти території Укр
Канада засудила відкриття мосту в анексований Росією Крим
Міст через Керченську протоку збудували з метою зміцнити незаконне володіння Росії Кримом і ізолювати його від решти території України, заявила міністерка закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Канада засуджує спорудження і часткове відкриття мосту через Керченську протоку в анексований Росією Крим. Відповідну заяву міністерки закордонних справ Канади Христі Фріланд опубліковано на сайті канадського МЗС у середу, 16 травня.

'Міст, що поєднує Росію з незаконно анексованим Кримом, являє собою ще одне порушення суверенітету і територіальної цілісності України з боку Російської Федерації', - заявила Фріланд. За її словами, міст збудовано з метою 'зміцнити незаконне володіння Росії півостровом і насильно ізолювати його від решти території України'.

Фріланд підкреслила, що Канада стоїть на засадах підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, а також закликала Росію припинити порушувати основоположні принципи норм міжнародного порядку.

Керченський міст довжиною 19 кілометрів з'єднує материкову Росію та Крим, анексований Росією в березні 2014 року. У церемонії відкриття мосту 15 травня взяв участь російський президент Володимир Путін.

Дивитись відео 00:55
Now live
00:55 хв

'Кримський міст': Україна готує позови проти Росії (15.05.2018)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS