Новости Украины

Стало відомо, куди вдарить Путін Стало відомо, куди вдарить Путін Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/vladimir-putin.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/vladimir-putin.jpg Там, можливо, на таке і не чекають З'явилася інформація про те, куди президент РФ Володимир Путін може навести удар. Про це пов
Стало відомо, куди вдарить Путін
Там, можливо, на таке і не чекають

З'явилася інформація про те, куди президент РФ Володимир Путін може навести удар. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву офіцера ЦРУ Майкла Дж Суліко.

Згідно з інформацією, він розповів про ймовірну інформаційну війні на Балканах із боку Росії.

За його словами, гібридна війна має широкий спектр сегментів впливу на ті країни, які хоче підірвати Росія. Так, Балкани завжди були вразливим регіоном, де зіткнулися інтереси багатьох країн, у тому числі і РФ.

'Ви знаєте, як Сербія себе веде по відношенню до Росії, це фактично сателіт Росії зараз, сербські снайпери і окремі бойовики воюють проти нас на Донбасі', - сказав у коментарі генерал-лейтенант, ветеран розвідки Василь Богдан.

Саме тому, як вважає генерал-лейтенант, НАТО і ЄС все роблять для того, щоб прискорити процес приєднання країн Західних Балкан до своїх союзів.

Він підтверджує, що з боку путінського режиму піде чимало зусиль на інформаційну війну проти Балкан, проте спецслужби країн-членів ЄС прекрасно знайомі з цією можливістю і вже відпрацьовують спільні заходи, щоб протистояти РФ.

Також він додав, що буквально днями в Берліні відбулася нарада керівників спецслужб провідних країн ЄС. Там чітко зафіксовано ті загрози, які йдуть і в інформаційному, і в кібернетичній і у військовій сфері з боку Росії.

І були відпрацьовані спільні заходи для того, щоб ефективно протидіяти таким напрямкам із боку РФ і не допустити їх втручання не тільки у внутрішні справи цих країн, але й країн, які є в орбіті Східного партнерства, які є кандидатами у члени НАТО і ЄС, і стоять на шляху до цього.

Нагадаємо, у найближчі дні до тимчасово окупованого Донецьку прибуде близько 100 бойовиків зі складу спецпідрозділу російських спецслужб під назвою 'ППК' Вагнера'.

'Спецслужби РФ продовжують використовувати найманців 'Вагнера' для ескалації бойових дій на сході України. За інформацією СБУ в найближчі дні до тимчасово окупованого Донецьку прибудуть близько ста бойовиків зі складу ППК 'Вагнер' для підтримки терористичного угруповання 'ДНР', - йдеться в повідомленні.

Крім того, учасники ППК 'Вагнера' воювали на Донбасі з самого початку бойових зіткнень. Росіяни почали заходити в Україну ще в травні 2014 року.

Дивіться сюжет про війни

Як повідомляв інформаційний портал 'Знай.uа', вбивці Небесної сотні спливли на путінському параді.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS