Новости Украины

У Дніпрі поліцейські охорони затримали жорстокого нападника на пенсіонера У Дніпрі поліцейські охорони затримали жорстокого нападника на пенсіонера Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2005%3A11/pol-oh15.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2005%3A11/pol-oh15.jpg Подія сталась днями о 15 годині на вулиці Сергія Єфремова. Зловмисник побив 84-річного чоловіка руками по голові та відкрито заво
У Дніпрі поліцейські охорони затримали жорстокого нападника на пенсіон

Подія сталась днями о 15 годині на вулиці Сергія Єфремова.

Зловмисник побив 84-річного чоловіка руками по голові та відкрито заволодів гаманцем з грошима в сумі 3 тисячі гривень та мобільним телефоном iPhone 5.

Завдяки свідкам, які одразу зателефонували та повідомили про скоєний злочин на спецлінію '102', поліцейські отримали прикмети та напрямок втечі грабіжника.

За лічені хвилини група реагування поліції охорони затримала правопорушника, який намагався втекти по вулиці Центральній. У підозрюваного під час поверхневого огляду виявили вкрадені кошти та телефон.

Затриманий безробітний місцевий мешканець 1991 року народження був доставлений до Соборного відділу поліції. Слідчі з’ясовують обставини події для винесення належного процесуального рішення.

За матеріалами ВК ГУНП у Дніпропетровській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS