Новости Украины

Науковці виявили надійний спосіб уникнути передчасної смерті Науковці виявили надійний спосіб уникнути передчасної смерті zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1325693.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1325693.jpg Вчені Госпіталю Джонса Хопкінса в США з’ясували, що у людей середнього віку рекомендований рівень фізичної активності значно знижу
Науковці виявили надійний спосіб уникнути передчасної смерті

Вчені Госпіталю Джонса Хопкінса в США з’ясували, що у людей середнього віку рекомендований рівень фізичної активності значно знижує ризик серцевої недостатності і передчасної смерті.

Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на MedicalXpress.

При серцевій недостатності порушується насосна функція серця, в результаті чого воно не здатне забезпечити метаболічні потреби організму. У пацієнтів старше 65 років основними факторами госпіталізації є високий кров’яний тиск, високий рівень холестерину, діабет і куріння. При відсутності лікування серцева недостатність може швидко приводити до летального результату.

Фахівці проаналізували дані, отримані в ході довготривалого дослідження атеросклерозу за участю 11 351 чоловік. Середній вік випробовуваних досягав 60 років. Спостереження за добровольцями вели протягом 19 років за допомогою телефонного інтерв’ювання, а також враховувалися відвідування лікарень і випадки смерті. Всього було зареєстровано 1693 госпіталізацій і 57 смертей через серцеву недостатність. Вчені також провели анкетування для оцінки рівня фізичної активності.

Виявилося, що 150 хвилин регулярної помірної або високої фізичної активності, включаючи їзду на велосипеді або піші прогулянки, в тиждень достатньо для зниження ризику серцевої недостатності на 31 відсоток. Однак, якщо людина середнього віку раніше не вела активний спосіб життя, то їй буде потрібно близько шести років, щоб знизити цей ризик на 23 відсотки.

Читайте також: Фахівці назвали сім звичок довгожителів, які продовжать вашу молодість

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS