Новости Украины

У столиці декомунізували автобусну зупинку У столиці декомунізували автобусну зупинку zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1325777.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1325777.jpg Автобусну зупинку «станція метро Петрівка» перейменовано в «станція метро Почайна». Про це в Twitter повідомляє Київпастранс. «
У столиці декомунізували автобусну зупинку

Автобусну зупинку «станція метро Петрівка» перейменовано в «станція метро Почайна».

Про це в Twitter повідомляє Київпастранс.

«Зупинку «ст. м. Петрівка» перейменовано на «ст. м. Почайна» для автобусних маршрутів 21, 101 та тролейбусних 25, 27, 29, 30, 31, 34 відповідно до наказу Департаменту транспортної інфраструктури КМДА», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у столичному метро назву «Петрівка» на вказівниках та моніторах уже замінили на «Почайна». Назву «Почайна» можна помітити на екранах моніторів у вагонах, а також на вказівниках, навпроти перону, де зазначено усі станції гілки у відповідному напрямку. Також назва «Петрівка» звучить і під час оголошення станцій на синій гілці метро.

Зазначимо, у лютому Київрада на пленарному засіданні проголосувала за перейменування станції київського метрополітену «Петрівка» на «Почайна».

Читайте також: Масова бійня у Києві: постраждало два десятки людей

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS