Новости Украины

На Сумщині затримані цинічні цвинтарні вандали та крадії На Сумщині затримані цинічні цвинтарні вандали та крадії Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2002%3A11/kl1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2002%3A11/kl1.jpg Два жителя Білопілля знівечили шість могил на місцевому кладовищі – цікавились виключно металевими елементами, аби потім здати їх
На Сумщині затримані цинічні цвинтарні вандали та крадії

Два жителя Білопілля знівечили шість могил на місцевому кладовищі – цікавились виключно металевими елементами, аби потім здати їх на металобрухт.

В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження, в рамках якого перевіряють останніх на причетність до скоєння інших майнових злочинів в районі та за його межами.

Останнім часом до Білопільського відділення поліції надійшло ряд звернень від місцевих жителів, про те, що невідомі понівечили могили їх померлих родичів. За «почерком» скоєного злочину поліцейські розуміли – це справа рук один і тих самих осіб.

«Весь особовий склад відділення був зорієнтований на їх розшук, - коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. – Перевіряли раніше судимих та тих, хто міг бути причетним до подібних крадіжок. В результаті в поле нашого зору потрапили двоє раніше судимих чоловіків 25 та 36 років. Вони ніде не працювали та на життя заробляли переважно крадіжками. І не помилились у своїх здогадках. В подальшому, під час спілкування зі слідчими, вони зізнались, що ходили на місцеве кладовище, аби витягти металеві елементи з поховань».

Цікавили зловмисників металеві огорожі, кутники, які в подальшому вони здавали перекупникам як металобрухт. А виручені гроші витрачали на придбання спиртного та продуктів харчування. В поліції вже довели причетність чоловіків до шести таких злочинів.

По даному факту слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.297 «Наруга над могилою». Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі строком до п’яти років.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS