Новости Украины

В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2000%3A11/1690698.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/17/05/2018%20-%2000%3A11/1690698.jpg Незаконний «бізнес» припинили працівники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Одеській обла
В Одесі поліцейські викрили приватного перевізника у сутенерстві

Незаконний «бізнес» припинили працівники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Одеській області та Київського відділу поліції в м. Одесі.

Поліцією задокументовані декілька епізодів протиправної діяльності зловмисника.

Ідея поправити своє матеріальне становище саме у такий спосіб виникла у 32-річного чоловіка, коли він займався приватними перевезеннями. Іноземець вирішив за гроші організовувати зустрічі чоловіків, які прагнули вступити в інтимні стосунки, із дівчатами, які надавали послуги інтимного характеру за грошову винагороду.

Так, під час перевезень пасажирів на своєму автомобілі, зловмисник повідомляв чоловікам, що може організувати інтимну зустріч з дівчиною. Якщо громадянин погоджувався, звідник доставляв його в готель. Туди ж, за дзвінком, прибувала й дівчина, яка за гроші вступала з незнайомим чоловіком в інтимні стосунки. Ціна послуги становила тисячу гривень за годину, іноді трохи більше. Посередник отримував гроші від обох учасників «угоди».

«За даним фактом розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України, - розповідає заступник начальника Київського відділу поліції Дмитро Ломов. - Обвинувальний акт відносно підозрюваного направлено до суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк».

За матеріалами ВК ГУНП в Одеській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS