Новости Украины

На Харківщині юного наркодилера засуджено за збут метамфетаміну На Харківщині юного наркодилера засуджено за збут метамфетаміну Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/16/05/2018%20-%2022%3A11/suddia_sud_8956.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/16/05/2018%20-%2022%3A11/suddia_sud_8956.jpg Вироком Красноградського районного суду області 18-річного мешканця смт. Кегичівка визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених
На Харківщині юного наркодилера засуджено за збут метамфетаміну
Вироком Красноградського районного суду області 18-річного мешканця смт. Кегичівка визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 та 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту, а також збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно організованою групою).
За інформацією заступника керівника Первомайської місцевої прокуратури Костянтина Щербака, «наркоділку» присудили 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.
«Бізнес» з продажу наркотиків і психотропів у липні 2017 року організував та очолив 31–річний товариш підсудного. До складу злочинної групи увійшла також їх 33–річна знайома.
Ділки розподілили функції. Зокрема, засуджений молодик підшукав потенційних клієнтів з числа наркозалежних, узгоджував з ними умови оплати, місце зустрічі та безпосередньо збував товар.
Жінка підшукувала через Інтернет осіб, через яких можливо було придбати медичні препарати, необхідні для виготовлення психотропних речовин, та купувала їх. Отримані від незаконної діяльності кошти вони також розподіляли. Діяла група протягом 5 місяців.
Викрили зловимсників під час низки оперативних закупок, коли засуджений збув канабіс та кілька шприців з метамфетаміном.
Наркотичні засоби також виявили у нього вдома під час обшуку.
За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS