Новости Украины

Прокурор-антимайданівець пробивається в НАБУ Прокурор-антимайданівець пробивається в НАБУ Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/837/837257_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/837/837257_w_450.jpg?v=0 Політика Павло Головко з дружиною Аліною працюють у Генпрокуратурі Прокурор Павло Головко, який 2014 року виступав у
Прокурор-антимайданівець пробивається в НАБУ
 
 
 
Павло Головко з дружиною Аліною працюють у Генпрокуратурі

Прокурор Павло Головко, який 2014 року виступав у суді проти активістів Революції гідності, подав свою кандидатуру відразу на три посади у Національному антикорупційному бюро.

Про це пише Bihus.info.

14 травня він подав три нові декларації як кандидат на посади в головному підрозділі детективів НАБУ. Тиждень тому бюро оголосило конкурс на посади детективів.

 

Прокурор Павло Головко у лютому 2014 року представляв обвинувачення у справах проти майданівців Романа Тисівського і Едуарда Крижанівського. Зараз Головко працює у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, який займається розслідуваннями злочинів проти активістів Революції гідності.

Дружина Головка Аліна тоді працювала прокурором в Оболонському районі Києва. Також притягувала до відповідальності майданівців. Зокрема, для 72-річного Миколи Пасічника вимагала тримання під вартою.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS