Новости Украины

Бойовики 'Л-ДНР' хочуть міняти 20 бранців на 157 їхніх поплічників Бойовики 'Л-ДНР' хочуть міняти 20 бранців на 157 їхніх поплічників depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https://apostrophe.ua/uploads/image/a039168996df195f35717861a11ddf6c.jpg https://apostrophe.ua/uploads/image/a039168996df195f35717861a11ddf6c.jpg Представники терористичних організацій 'Л-ДНР' сьогодні, 16 травня, на засіданні контактної групи в Мінську запропонува
Бойовики 'Л-ДНР' хочуть міняти 20 бранців на 157 їхніх поплі

Представники терористичних організацій 'Л-ДНР' сьогодні, 16 травня, на засіданні контактної групи в Мінську запропонували нову формулу обміну полоненими - '157 на 20'

 

Як передає Depo.Донбас, про це сепаратистські ЗМІ з посиланням на главу делегації 'ДНР' на Мінських переговорах.

Повідомляється, що під час засідання контактної групи, представники 'Л-ДНР' запропонували провести обмін всіх встановлених осіб, які утримуються в місцях позбавлення волі на території України, на всіх встановлених осіб, які перебувають в ув'язненні на території 'республік'.

Таким чином, пропозиція бойовиків передбачає, що на окуповану територію Донбасу мають повернуться 157 осіб, а в Україну - 20 осіб.

Як повідомлялось раніше, 8 травня міністр оборони Степан Полторак заявив, що в полоні бойовиків на окупованому Донбасі залишаються 74 військовослужбовця ЗСУ.

Станом на травень, за даними першої заступниці голови Верховної Ради, представниці України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по Донбасу Ірини Геращенко, члени незаконних збройних формувань на Донбасі підтверджують наявність у них тільки 14 українських заручників, зокрема восьми військових. Геращенко каже, що решту - десятки українців, поки не можут знайти.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS