Новости Украины

У Раді повідомили, скільки зібрали підписів за імпічмент Порошенка У Раді повідомили, скільки зібрали підписів за імпічмент Порошенка Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/836/836976_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/836/836976_w_450.jpg?v=0 Політика У парламенті за один день зібрали чотири підписи за імпічмент президенту Петру Порошенку. Про це повідомив позафракці
У Раді повідомили, скільки зібрали підписів за імпічмент Порошенка
У парламенті за один день зібрали чотири підписи за імпічмент президенту Петру Порошенку.

Про це повідомив позафракційний нардеп Юрій Дерев'янко, який ініціював збір підписів.

'Уже чотири підписи є за вчорашній день', - зазначив Дерев'янко.

Він наголосив, що тільки Верховна Рада може розпочати розслідування діяльності президента. Інші органи таких повноважень не мають.

'Перший крок - це збір підписів. Необхідно 226, щоб розслідувати 11 злочинів, які вчинив президент. Другий крок - це голосування за ініціювання імпічменту. Третій - це створення ТСК, де нам доведеться вдосконалити законодавство (виписати процедуру імпічменту. - Gazeta.ua), якого в цій частині не існує', - сказав нардеп.

14 травня у Верховній Раді розпочали збір підписів депутатів за імпічмент президенту Петру Порошенку. За Конституцією, президент може бути усунений з поста Верховною Радою в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Питання про усунення ініціюється більшістю від конституційного складу Ради.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:30 15.05.2018 0
Да хоть 400 подписей. Нет закона об импичменте. Пустобрехи.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS