Новости Украины

Ніякої Німеччини: Укрзалізниця продовжить возити на радянському мотлоху Ніякої Німеччини: Укрзалізниця продовжить возити на радянському мотлоху Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/1481706024-4256.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/05/20/1481706024-4256.jpg Експлуатація не нових дизель-потягів небезпечна Питання отримання для експлуатації в Україні німецьких вживаних потягів більше
Ніякої Німеччини: Укрзалізниця продовжить возити на радянському мотлох
Експлуатація не нових дизель-потягів небезпечна

Питання отримання для експлуатації в Україні німецьких вживаних потягів більше не стоїть.

ПАТ 'Укрзалізниця' відмовилася від дизель-потягів.

Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, передеє delo.ua.

'Ми аналізували детально питання, пов'язане із закупкою німецьких старих електричок. Якщо говорити конкретно, - дизель-потягів. Стало питання економічної доцільності: за нашими оцінками, це (переобладнання електричок під колію 1520) виходить не дешевше, ніж капітальний ремонт нашого пересувного складу', - зазначив Кравцов.

За його словами, експлуатація не нових дизель-потягів небезпечна.

'Друге питання безпеки. Це пов'язане з тим, що вже і при використанні цих потягів на наших традиційних платформах більша відстань між потягом та платформою. Це може призвести до неприємних наслідків при масовому використанні цього транспорту', - зазначив Кравцов.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року 'Укрзалізниця' заявила, що розглядає питання отримання вживаних німецьких дизель-поїздів.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що німецька залізнична компанія Deutsche Bahn готова розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизельних поїздів.

За словами Омеляна, вживані німецькі регіональні дизельні потяги могли з'явитися в Україні наприкінці 2018 року у разі можливості переобладнати їх для експлуатації на українській залізниці.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що 'Укрзалізниця' ніколи не зможе самостійно виготовляти якісні локомотиви та вагони.

Нагадаємо, Укрзалізниця має намір придбати і встановити в пасажирських вагонах системи відеоспостереження. Так, філія Укрзалізниці 'Пасажирська компанія' висловив намір придбати 100 комплектів систем відеоспостереження.

Тендер на придбання розміщений на порталі ProZorro. Заявки для участі в тендері прийматимуться до 18 травня, а аукціон по тендеру планується провести 25 червня. В описі вказано, що кожен комплект повинен включати три відеокамери і монітор.

Як повідомляв портал 'Знай.uа', Укрзалізниця спільно з угорською залізницею запустить прямий маршрут 'Мукачево-Будапешт'. Про це повідомив на офіційній сторінці в Facebook глава Укрзалізниці Євген Кравцов.

Відтепер комфортний потяг без пересадок зможе доставити вас в одну з найкрасивіших столиць Європи. Принаймні, так пообіцяв Кравцов.

Крім того, він розповів, що нещодавно були завершені переговори з угорськими колегами. Угорська сторона готова надати рухомий склад, який курсуватиме за євроколії, який буде поєднувати обидва міста. На цьому новому напрямку не буде губитися час на перестановку вагонів, що є його суттєвою перевагою.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 21:31 14.05.2018 0
Ага, радянський мотлох. То есть за все время независимости своего так и не сделали? А советский мотлох все работал и работал, настолько надежен был. Прав Лавров, ой прав.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS