Новости Украины

Зеркаль: Український транзит газу стримує Путіна від повноцінного нападу Зеркаль: Український транзит газу стримує Путіна від повноцінного нападу zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1322579.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1322579.jpg Газове питання – це те, що стримує повномасштабну агресію Росії щодо України. Але це дуже слабко розуміють європейці. Таку думку
Зеркаль: Український транзит газу стримує Путіна від повноцінного напа

Газове питання – це те, що стримує повномасштабну агресію Росії щодо України. Але це дуже слабко розуміють європейці.

Таку думку висловила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, в ефірі «5 каналу».

«Питання ГТС – це питання нашої безпеки, бо, справді, для нас існування цього маршруту постачання газу в Європу є певним чинником гарантування невторгнення Путіна повністю у військовому режимі на територію України. І це те, що дуже слабко розуміють європейці. Принаймні, вони кажуть, що це не дуже розуміють», – заявила Зеркаль.

«Водночас, існування альтернативних маршрутів знімає цей запобіжник. І що станеться – ніхто не знає», – наголосила заступниця голови МЗС.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 22:10 14.05.2018 0
Так Россию уже разбили или она еще не напала? Чета я запутался.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS