Новости Украины

На вулицях з'явилися білборди з очільником РПЦ в Україні Онуфрієм На вулицях з'явилися білборди з очільником РПЦ в Україні Онуфрієм Релігійна правда http://religionpravda.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/favicon.png Релігійна правда https://religionpravda.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/photo_2021-01-08_14-07-56.jpg https://religionpravda.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/photo_2021-01-08_14-07-56.jpg На вулицях і узбіччях українських міст з’явилися білборди із фото очільника Російської Православної Церкви в Україні Онуфрія
На вулицях з'явилися білборди з очільником РПЦ в Україні Онуфрієм

На вулицях і узбіччях українських міст з’явилися білборди із фото очільника Російської Православної Церкви в Україні Онуфрія. На щитах – привітання Онуфрія з Різдвом і Новим роком.

Очевидно, це “сувора” відповідь РПЦвУ на соціальну рекламу предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія із закликом молитися рідною мовою, яку гостро критикували представники Московського Патріархату.

Як повідомляла РП, у РПЦвУ виникла істерика через заклик Епіфанія молитися рідною мовою. Зокрема, намісник Свято-Троїцкого Іонинського монастиря, архієрей РПЦвУ Іона (Черепанов) агресивно відреагував на соціальну рекламу ПЦУ. “Цим маразмом затикані всі вулиці”, – говорить дописувач. Також у пості він вороже висловлюється про предстоятеля ПЦУ Епіфанія.

Також РП розмістила відео, як представник УПЦ МП бідкається через білборди Епіфанія про рідну мову.

Архідиякон одеського митрополита РПЦвУ Агафангела Андрій Пальчук несе абсолютну маючню та нісенітниці, залякуючи власних вірян візитом Патрірха Варфоломія.

Відео дивіться за посиланням.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 17:36 08.01.2021 0
рагулье корежит.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS