Новости Украины

Локдаун в Україні можуть оголосити, ситуація з COVID-19 вийшла з-під контролю Локдаун в Україні можуть оголосити, ситуація з COVID-19 вийшла з-під контролю Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/05/koronavyrus-pandemyya-300276-bLMdPCYl.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2020/05/koronavyrus-pandemyya-300276-bLMdPCYl.jpg Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні вийшла з-під контролю – локдаун можливий за двох умов. Про це в коментарі “Обозревателю”
Локдаун в Україні можуть оголосити, ситуація з COVID-19 вийшла з-під к

Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні вийшла з-під контролю – локдаун можливий за двох умов.

Про це в коментарі “Обозревателю” повідомила співзасновник благодійного фонду “СВОЇ”, голова громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я Оксана Сухорукова.

Loading...

На її думку, сама по собі ситуація вже не покращиться, оскільки вона неконтрольована. У зв’язку з цим Сухорукова каже, що можна просто розтягнути цей спалах в часі і не до такої міри навантажувати лікарні: “Для цього потрібен локдаун”.

“Локдаун потрібен тільки за двох умов: якщо кисень буде проведено в лікарні і якщо буде підтримка бізнесу”, – повідомила волонтер.

Вона також нагадала, що постанова Кабінету міністрів №1099 про виділення коштів на забезпечення киснем лікарень в регіонах було прийнято урядом 11 листопада.

Медик також назвала мінімальний термін введення локдауна в Україні: “Не менш 3 тижнів”.

Нагадаємо, в Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний.

Лікарі попередили, якщо українці продовжать ігнорувати карантин, ситуація із захворюваністю на COVID-19 не покращиться, а це в свою чергу призведе до введення протоколу сортування хворих – лікарі матимуть право рятувати не всіх.

У суботу-неділю, коли діє карантин вихідного дня, поліція закрила більше 2 400 суб’єктів господарювання, які продовжували роботу, не дивлячись на заборону.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 17:22 16.11.2020 0
"вийшла з-під контролю" - неужели, а что была под контролем?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS